bursa 1000 Kişilik aşure fiyatları

1000 Kişilik Aşure Fiyatları

1000 kişilik aşure fiyatları, özellikle aşure zamanında aşure yaptırarak dağıtmak isteyen kişiler tarafından sıkça araştırılan konular arasında yerini almaktadır. Aşure, pek çok kültürde olduğu gibi ülkemizin kültüründe de var olan ve bereket getirdiği inanılan tatlılardan bir tanesidir. Aşurenin lezzetine ek olarak dini önemi de Müslümanlık için oldukça büyüktür.
Aşure yapıp dağıtmak isteyen, ancak kıvamının tutacağından emin olmayan kişiler, hayır işlemek için firmamızı tercih ederek toplu aşure siparişi oluşturabilmektedir. Toplu aşure siparişlerinde istenen malzemeler de kullanılabilmekte ve isteğe bağlı olarak belirli bir mahalleye hayır için dağıtılmakta ya da direkt olarak müşteriye teslim edilmektedir. Firmamız, uzun yıllardır aşure hazırlayarak yapması oldukça meşakkatli olan bu tatlıyı müşterilerimize sunmaktadır.


Aşurenin İçerisinde Neler Olur?


Hz. Nuh’un gemisinde ilkinin yapıldığı inanılan aşure tatlısı, Nuh gemisindeki yetersiz olan erzakların karıştırılması ile hazırlanmıştır. Ancak günümüzde aşure farklı şekillerde yapılabilmektedir. Gerçek aşure malzemeleri incelendiği zaman, bu tatlının içerisinde;

  • Kuru fasulye
  • Nohut
  • Kuru üzüm
  • Kuru kayısı
  • Fındık
  • Ceviz


Buğday ve bu gibi malzemelerin olduğu görülmektedir.
Net olmamak ile birlikte gerçek bir aşurenin içerisinde toplam 12 farklı malzemenin bulunması gerekmektedir. Firmamız tarafından hazırlanan aşure tarifi içeriğinde ise gerçek malzemeler yer almakta ve geleneksel bir tatlı hazırlanmaktadır. Hazırlanan aşure tatlıları, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak porsiyonluk olarak paylaştırılabilmektedir.

1000 kişilik aşure fiyatları
bursa 1000 kişilik aşure fiyatları


Aşure Nasıl Hazırlanır?


Bursa 1000 kişilik aşure konusu üzerine araştırma yapan bireyler, ayrıca firmamız tarafından aşurelerin nasıl hazırlandığını da merak etmektedir. Bu bağlamda sipariş durumuna bağlı olarak hareket edilmekte, tüm aşurelerin kaliteli ve lezzetli olabilmesi açısından detaylı bir yapım aşaması izlenmektedir. Tüm malzemeler tedarik edilmekte ve daha sonra hazırlanacak aşurenin taze olabilmesi açısından tüm hazırlık aşamaları sipariş alındıktan sonra yapılmaktadır.
Toplu aşure siparişlerinde hazır ve düşük kalitede ürünler kullanılmadığı için tüm aşurelerimizde aynı kalite ve lezzet yakalanabilmektedir. Buna ek olarak toplu siparişlere özel olarak müşterilerimizin istediği malzemeler de aşure tatlısının içerisine eklenebilmektedir. Furkan Lokma Bu bağlamda siparişlerinizi özelleştirmek ve istediğiniz malzemeler ile hazırlanmasını sağlamak istiyorsanız, bizleri arayabilirsiniz.
Hangi Durumlarda Aşure Dağıtılır?
Aşure, özellikle Muharrem Ayı’nın 10. gününde dini olarak yapılıp 7 eve dağıtılan bir tatlı olarak karşımıza çıkmalıdır. Ancak bu tatlının hem lezzetli hem de ekonomik olması nedeniyle pek çok insan, günlük hayatında da bu tatlıyı yemeyi tercih etmektedir. Hangi durumlarda aşure dağıtılır sorusuna yanıt arayan bireyler, bu tatlının genellikle Muharrem Ayı’nda dağıtıldığını, ancak adağı olanların ya da sevap işlemek isteyenlerin de istediği zaman bu tatlıyı yaptırıp dağıtabileceğinin mümkün olduğunu bilmelidir.
Aşure adı verilen tatlı, yokluk içerisinde farklı çeşitlerde malzemelerin karıştırılması ile elde edildiği için pek çok kültürde büyük bir öneme sahiptir. Bu tatlıyı yapan kişilerin evinde bolluk ve bereketlik yaşanacağına inanılır. Bu nedenle zamanı fark etmeksizin Bursa aşure siparişi verebileceğiniz firmamızı tercih edebilir ve aşure yaptırıp dağıtabilirsiniz.

bursa 750 kişilik aşure fiyatları
bursa 1000 kişilik aşure fiyatları


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Firmamız, hem profesyonel hem de müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bizi tercih etmeniz için pek çok sebep bulunmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanan, ancak kar oranını az tutarak daha uygun fiyatlı hizmet veren firmamız, toplu siparişler için sipariş usulü ile faaliyet göstermektedir. Bu sayede her birey, toplu siparişlerini kalitesi ve lezzetinden ödün vermeden zamanında alabilmektedir. Siz de web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ya da www.bursalokmaci.net belirtilen adresi kullanarak bizleri ziyaret ederek merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.


Aşure Fiyatları Ne Düzeydedir?


Bursa aşure fiyatları araştırması yapan bireyler, firmamız tarafından hazırlanan aşurelerin fiyatlarının belirlenmesinde birden fazla faktörün rol oynadığını bilmelidir. Örnek vermek gerekirse; firmamızda klasik ve geleneksel olarak hazırlanmış aşureler, porsiyon sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Ancak istenen malzeme değiştikçe ve pahalılaştıkça doğal olarak fiyatlandırmada değişkenlik görülebilmektedir.
Eğer siz de Bursa aşurearayışınızı sona erdirmek, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet almak, tam kıvamında hazırlanmış aşureler tüketmek istiyorsanız, web sitemiz üzerinden telefon numaramızı öğrenebilir ve istediğiniz zaman bizleri arayarak fiyatların durumu da dahil olmak üzere aklınıza takılan tüm soru işaretlerinin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bize Ulaşmak İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edin veya 0544 617 6116 Arayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA